My Talking Tom 2 MOD v3.5.0.3103 (Diñeiro ilimitado)

4.1 / 5 - (11 votos)
Publicidade

My Talking Tom 2 MOD, sanal dünyada sahiplendiğin, konuşabilen kedi dostun ile dünyayı keşfet ve maceraya hazır ol. Eğlence trgala continúa en.

Xogo My Talking Tom 2
Data de actualización 14 de setembro
Ligazón do xogo
Versión 3.5.0.3103
tamaño Mb 118.58
Extensión Apk
Tür Mod

Mod recursos

  • diñeiro ilimitado

 My Talking Tom 2 MOD video

 

Info:

  1. Çok fazla satın alma işlemi ban riskini arttırır.
  2. Antes de descargar o xogo, asegúrate de non ter o xogo no teu teléfono ou emulador.
  3. no teu teléfono configuración de fontes descoñecidasAsegúrate de que está activado.

 My Talking Tom 2 MOD Descargar

 My Talking Tom 2 Özellikleri

My Talking Tom 2 Konuşan bir kedi! Hayal edebiliyor musun? Sanal dünyada kapını çalan bu davetsiz misafir, artık senin en yakın dostun. Onunla macera dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır ol.

Publicidade

Her seviye atladığında özel ödüller kazanabilirsin. Günlük görevleri tamamlayarak yeni kostümler, birbirinden farklı Karakter çıkarabilirsin. My Talking Tom 2‘de dostunu düzenli olarak ziyaret et. Acıkabilir, kirlenebilir hatta tuvaleti gelebilir.

My Talking Tom 2‘de Eğlencenin sınırı yok, binlerce farklı renk seçeneği ve dekor ürünleri ile evini dizayn edebilir, dilediğin renge boyayabilir, ve dostun Tom ile keyifli vakit geçilebilirsin. Günlük giriş ödülleri ile birbirinden farklı, özel hediyeler kazanabilirsin. Biriktirdiğin altın ile hayalin de ki eve  karaktere sahip ol. Bunun yanı sıra, marketten çeşitli paketler satın alabilir, diğer karakterlerin kilidini açabilir onlara dilediğin kostümü giydirebilirsin.. Sakalı olan bir kedi elbette komik olurdu.

Paketlerden ve görevlerden elde ettiğin özel kostüm ve ödüller ile arkadaşlarını kıskandır. My Talking Tom 2‘de Konuşan kedin seni anlayabilir. Ona sesli komutlar verebilir, uykusundan uyandırabilir, acıktığında karnını doyurabilir hatta ona çeşitli şakalar yapabilirsin. Tom acıktığın da çok huysuzdur. Kirlenmeyi sevmez, onu düzenli olarak yıkamayı unutma, kuyruğuna dokunulmasından hiç hoşlanmaz. Tüm bu özellikleri merak ediyorsan sende bize katıl.

Publicidade